Zpráva STK 15/2010
Zpráva STK 15/2010
Info:
Z rozpisu I. třídy ještě chybí odehrát utkání č.12/48 NK Hlavenec „A“ – TJ Hrdlořezy Důl „A“. (30.9. od 16:00 hod.) Kvalifikace o KS 2011 ve Vrdech u Čáslavi se zúčastní oddíl Jizerní Vtelno. Bez ohledu na výsledek zbývajícího odloženého utkání do II. třídy pro rok 2010 sestupuje oddíl NK Bakov nad Jizerou. (vzájemné zápasy níže)
II. třída byla komplet dohraná a výsledky jsou níže.
Ze zápasů III. třídy zbývá odehrát odvetné utkání play out mezi SK Helada Kolomuty „B“ a NK Hlavenec „B“. (26.9. od 13:00 hod_první utkání NK Hlavenec „B“ - SK Helada Kolomuty „B“ 4:2) Konečná tabulka bude aktualizována po nahlášení všech výsledků OP. Do II.třídy pro rok 2011 postupuje oddíl Jizerní Vtelno „B“.
Pokuta:
STK uděluje pokutu 50,- oddílu Bakov nad Jizerou za neodeslání zápisu č. 14/55 Bakov -TJ Hrdlořezy Důl „A“
Fluktuace:
SK Jizerní Vtelno „B“ – Ondřej Kašpárek č.reg. 65 _ 6x
SK Jizerní Vtelno „B“ – Michal Kašpárek č.reg. 64 _ 7x
SK Jizerní Vtelno „B“ – Radovan Huk č.reg. 143 _5x
SK Jizerní Vtelno „B“ – Martin Šulc č.reg. 207 _1x
Jičín-Mladějov „B“ – Karel Kosejk č.reg. 5 _4x
Jičín-Mladějov „B“ – Robert Odler č.reg. 130 _1x
Jičín-Mladějov „B“ – Josef Malý č.reg. 4 _2x
Jičín-Mladějov „B“ – Jaroslav Hlaváček č.reg. 7 _1x
NK Hlavenec „A“ – Pavel Šnajdr č.reg. 35 _2x
NK Hlavenec „A“ – Luděk Kvapil č.reg. 40_1x
Výsledky:
I.třída
XIV.kolo 22.-23.9.
TJ Sokol Bradlec 3:4 Helada Kolomuty "A"
TJ Plazy "B" 5:2 Jizerní Vtelno "A"
NK Bakov "A" 3:4 TJ Hrdlořezy - Důl
Jičín "A" 4:3 SK Hlavenec "A"
Pořadí |
tým |
zápasy |
výhry |
prohry |
skóre |
body |
1. |
TJ Plazy "B" |
14 |
13 |
1 |
66:32 |
26 |
2. |
Jizerní Vtelno "A" |
14 |
11 |
3 |
68:30 |
22 |
3. |
SK Helada Kolomuty "A" |
14 |
8 |
6 |
58:40 |
16 |
4. |
SK Hlavenec "A" |
13 |
6 |
7 |
48:43 |
12 |
5. |
Jičín - Mladějov "A" |
14 |
5 |
9 |
37:61 |
10 |
6. |
TJ Hrdlořezy - Důl "A" |
13 |
4 |
9 |
31:60 |
8 |
7. | Sokol Bradlec | 14 | 4 | 10 | 36:62 | 8 |
8. |
NK Bakov | 14 |
4 |
10 |
36:62 |
8 |
TJ Hrdlořezy Důl - Sokol Bradlec zápasy_3:4/ 4:3 (7:7)-sety_7:9/ 8:6 (15:15) -míče_140:140/ 127:119 (267:259)
NK Bakov - TJ Hrdlořezy Důl zápasy_3:4/ 4:3 (7:7) -sety_8:7/ 9:9 (16:17)
Sokol Bradlec - NK Bakov zápasy_5:2/ 3:4 (8:6)
II.třída
play off/ out
play off-finále_ Sokol Semčice 4:3 NK Benátky
play off-o 3.místo_ NK Boseň 1:6 TJ Sokol Mn. Hradiště "B"
play out-2.utkání_Sokol Libáň 6:1 Jičín-Mladějov "B"
Konečné pořadí:
1. Sokol Semčice_pro rok 2011 postup do I.třídy OP
2. NK Benátky
3. TJ Sokol Mnichovo Hradiště
4. NK Boseň
5. Sokol Libáň
6. Jičín-Mladějov „B“_pro rok 2011 sestup do III. třídy
III.třída
play off/ out
play off-finále_ Jizerní Vtelno "B" 4:2 Ranč Dobrovice
play off-o 3.místo_ Sokol Brodce 4:2 TJ Hrdlořezy-Důl "B"
play out-2.utkání_ Helada Kolomuty "B" -:- NK Hlavenec "B" odl. 26.9. od13:00 hod.
Za STK
Ďurček Josef