Okresní soutěž 2013
pořadí | tým | zápasy | výhry | prohry | skóre | body |
1. | RANČ Dobrovice | 14 | 11 | 3 | 65:31 | 22 |
2. | Sokol Libáň |
14 | 10 | 4 | 61:37 | 20 |
3. | NK Boseň |
14 | 9 | 5 | 53:45 | 18 |
4. | Sokol Brodce nad Jizerou |
14 | 7 | 7 | 52:46 | 14 |
5. | TJ Plazy "C" |
14 | 6 | 8 | 42:56 | 12 |
6. | Sokol Semčice "B" |
14 | 5 | 9 | 48:57 | 10 |
7. | SK HELADA Kolomuty | 14 | 4 | 10 | 38:60 | 8 |
8. | S.K. Nohejbal Hlavenec "C" |
14 | 4 | 10 | 33:65 | 8 |
Rozlosování Okresní soutěže. Oficiální hrací den je úterý. Oddíl TJ sokol Libáň má hrací den pro svá domácí utkání středu.
1.kolo_30.4.
SK Helada Kolomuty 2:5 NK Boseň
TJ Plazy „C“ 4:3 TJ Sokol Brodce nad Jizerou
Ranč Dobrovice 7:0 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"
Sokol Semčice „B" 1:6 Sokol Libáň
2.kolo_7.5.
TJ Sokol Brodce nad Jizerou 6:1 SK Helada Kolomuty
NK Boseň 5:2 TJ Plazy „C“
Sokol Semčice „B" 2:5 Ranč Dobrovice
S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 4:3 TJ Sokol Libáň
3.kolo_14.-15.5.
SK Helada Kolomuty 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"
TJ Plazy „C“ 4:3 Sokol Semčice „B"
Ranč Dobrovice 4:3 NK Boseň
TJ Sokol Libáň 3:4 TJ Sokol Brodce nad Jizerou
4.kolo_21.5.
Sokol Semčice „B" 6:1 SK Helada Kolomuty
S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 5:2 TJ Plazy „C“
TJ Sokol Brodce nad Jizerou 2:5 Ranč Dobrovice
NK Boseň 3:4 TJ Sokol Libáň
5.kolo_28.5.
SK Helada Kolomuty 1:6 TJ Sokol Libáň
TJ Plazy „C“ 2:5 Ranč Dobrovice
Sokol Semčice „B" 3:4 NK Boseň
S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 3:4 TJ Sokol Brodce nad Jizerou
6.kolo_4.-5.6.
Ranč Dobrovice 7:0 SK Helada Kolomuty
TJ Sokol Libáň 4:3 TJ Plazy „C“
TJ Sokol Brodce nad Jizerou 4:3 Sokol Semčice „B"
NK Boseň 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"
7.kolo_11.6.
SK Helada Kolomuty 3:4 TJ Plazy „C“
Ranč Dobrovice 4:3 TJ Sokol Libáň
Sokol Semčice „B" 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"
TJ Sokol Brodce nad Jizerou 2:5 NK Boseň
8.kolo_18.6.-19.6.
NK Boseň 1:6 SK Helada Kolomuty
TJ Sokol Brodce nad Jizerou 5:2 TJ Plazy „C“
S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 2:5 Ranč Dobrovice
Sokol Libáň 5:2 Sokol Semčice „B"
9.kolo_25.-26.6.
SK Helada Kolomuty 4:3 TJ Sokol Brodce nad Jizerou
TJ Plazy „C“ 3:4 NK Boseň
Ranč Dobrovice 5:2 Sokol Semčice „B"
TJ Sokol Libáň 7:0 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"
10.kolo_20.8.
S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 4:3 SK Helada Kolomuty
Sokol Semčice „B" 7:0 TJ Plazy „C“
NK Boseň 1:6 Ranč Dobrovice
TJ Sokol Brodce nad Jizerou 3:4 TJ Sokol Libáň
11.kolo_27.-28.8.
SK Helada Kolomuty 3:4 Sokol Semčice „B"
TJ Plazy „C“ 5:2 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"
Ranč Dobrovice 2:5 TJ Sokol Brodce nad Jizerou
TJ Sokol Libáň 4:3 NK Boseň
12.kolo_3.-4.9. od 16:00 hod.
TJ Sokol Libáň 5:2 SK Helada Kolomuty
Ranč Dobrovice 5:2 TJ Plazy „C“
NK Boseň 5:2 Sokol Semčice „B"
TJ Sokol Brodce nad Jizerou 6:1 S.K. Nohejbal Hlavenec "C"
13.kolo_10.9. od 16:00 hod.
SK Helada Kolomuty 4:3 Ranč Dobrovice
TJ Plazy „C“ 5:2 TJ Sokol Libáň
Sokol Semčice „B" 4:3 TJ Sokol Brodce nad Jizerou
S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 3:4 NK Boseň
14.kolo_17.-18.9. od 16:00 hod.
TJ Plazy „C“ 4:3 SK Helada Kolomuty
TJ Sokol Libáň 5:2 Ranč Dobrovice
S.K. Nohejbal Hlavenec "C" 1:6 Sokol Semčice „B“
NK Boseň 5:2 TJ Sokol Brodce nad Jizerou