Zpráva STK 12/2014
6. 9. 2014
Zpráva STK 12/ 2014
- Informace
- STK uděluje pokutu 300,-Kč oddílu Sokol Semčice B za nedostavění se k utkání XII. kola mezi NK Boseň – Sokol Semčice B. Toto utkání bylo kontumováno v neprospěch oddílu Sokol Semčice B. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrazné porušení Herního řádu ONS Ml. Boleslav, bude oddílu Sokol Semčice B odebrán jeden bod.
- STK povoluje přeložení utkání XI. Kola mezi NK Boseň – Sokol Brodce nad Jizerou na 7.9. od 16.00 hod.
- STK povoluje přeložení utkání XII. Kola mezi TJ Sokol Brodce nad Jizerou – TJ Plazy C na 10.9. od 16.00 hod.
- O kvalifikaci o KS 2015 neprojevil žádný celek z ONS Ml. Boleslav zájem. Tato skutečnost byla nahlášena na KNS.
- STK upozorňuje oddíly na blížící se konec sezóny a tím i případné odkládání utkání. Poslední možný termín pro dohrání utkání bude 19.9.
Fluktuace
· Josef Brynych_č.r. 870327_Sokol Semčice_1x
· Radim Hynek_č.r. 910423_Sokol Semčice_1x
· Marek Průšek_č.r. KP 160_TJ Plazy_1x
Výsledky
· Okresní přebor
12.kolo
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 3:4 SK Jizerní Vtelno „A“
TJ Sokol Libáň 7:0 NK Bakov nad Jizerou
SK Jizerní Vtelno „B“ 7:0 Sokol Semčice „A“
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 1:6 TJ Plazy „B“
pořadí
|
tým
|
zápasy
|
výhry
|
prohry
|
skóre
|
body
|
1.
|
TJ Plazy „B“
|
12
|
10
|
2
|
59:25
|
20
|
2.
|
Sokol Semčice "A"
|
12
|
8
|
4
|
50:34
|
16
|
3.
|
TJ Sokol Mn. Hradiště "B"
|
12
|
8
|
4
|
49:35
|
16
|
4.
|
SK Jizerní Vtelno "A"
|
12
|
7
|
5
|
41:43
|
14
|
5.
|
SK Jizerní Vtelno "B"
|
12
|
6
|
6
|
47:37
|
12
|
6.
|
Sokol Libáň
|
12
|
5
|
7
|
44:40
|
10
|
7.
|
SK Nohejbal Hlavenec „B“
|
12
|
4
|
8
|
32:52
|
8
|
8.
|
NK Bakov nad Jizerou
|
12
|
0
|
12
|
14:70
|
0
|
· Okresní soutěž
12.kolo
Ranč Dobrovice -:- volno
NK Boseň 7:0 Sokol Semčice „B“ kontumačně
NK Benátky nad Jizerou 6:1 SK Helada Kolomuty
TJ Sokol Brodce nad Jizerou -:- TJ Plazy „C“odl.10.9. od 16:00 hod.
pořadí
|
tým
|
zápasy
|
výhry
|
prohry
|
skóre
|
body
|
1.
|
NK Benátky nad Jizerou
|
10
|
9
|
1
|
57:13
|
18
|
2.
|
Sokol Brodce nad Jizerou
|
8
|
7
|
1
|
37:19
|
14
|
3.
|
NK Boseň
|
10
|
6
|
4
|
37:33
|
12
|
4.
|
Sokol Semčice "B"
|
11
|
5
|
9
|
41:36
|
9
|
5.
|
RANČ Dobrovice
|
10
|
3
|
9
|
31:39
|
6
|
6.
|
SK Helada Kolomuty
|
10
|
2
|
8
|
22:48
|
4
|
7.
|
TJ Plazy "C"
|
9
|
2
|
7
|
13:50
|
4
|
Za STK
Ďurček Josef