Zpráva STK 10/ 2016
Zpráva STK 10/ 2016
- Informace
- STK povoluje na žádost oddílu SK Jizerní Vtelno „A“ přeložení utkání X. kola mezi S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ – SK Jizerní Vtelno „A“ na 30.08. od 16:30 hod. Jelikož se jedná o odložení utkání na delší dobu než 14 dní, tak o odložení rozhodl výbor ONS Ml. Boleslav hlasováním 2:1 pro odložení.
- STK kontumuje výsledek 7. zápasu (druhé trojice) v utkání XI. Kola mezi SA Kolomuty – S.K. Nohejbal Hlavenec „C“ z důvodu nastoupení stejné trojice hráčů. (0:2/ 0:10 a 0:10) Na konečném výsledku utkání 1:6 se nic nemění.
- STK uděluje pokutu 200,-Kč oddílu NK Bakov nad Jizerou za neodeslání zápisu X.kola mezi NK Bakov nad Jizerou – Sportovní areál Kolomuty. STK Prosí o zaslání zápisu!
- Fluktuace
- Jiří Landa č.r. 590805 S.K. (Nohejbal Hlavenec) 2x
- Výsledky
- Okresní přebor
7.kolo
TJ Semčice „A“ -:- SK Jizerní Vtelno „B“ odl. 1.9. od 16:00 hod.
8.kolo
TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
10.kolo
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- SK Jizerní Vtelno „A“ odl. 30.8. od 16:00 hod.
Sokol Libáň 3:4 NK Benátky nad Jizerou
SK Jizerní Vtelno „B“ 4:3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“
TJ Semčice „A“ 5:2 TJ Plazy
pořadí |
tým |
zápasy |
výhry |
prohry |
skóre |
body |
1. |
Jizerní Vtelno "A" |
9 |
8 |
1 |
41:13 |
16 |
2. |
TJ Semčice "A" |
9 |
8 |
1 |
44:20 |
16 |
3. |
TJ Plazy |
10 |
6 |
4 |
33:37 |
12 |
4. |
NK Benátky nad Jizerou |
10 |
6 |
4 |
35:36 |
12 |
5. |
Jizerní Vtelno "B" |
9 |
4 |
5 |
23:37 |
8 |
6. |
S.K. Nohejbal Hlavenec"B" |
9 |
3 |
6 |
24:39 |
6 |
7. |
TJ Sokol Mn. Hradiště "B" |
10 |
3 |
7 |
31:41 |
6 |
8. |
Sokol Libáň |
10 |
0 |
10 |
24:46 |
0 |
- Okresní soutěž
9.kolo
Hrdlořezy Důl 4:3 NK Bakov nad Jizerou
Sportovní areál Kolomuty 1:6 S.K. Nohejbal Hlavenec „C“
10.kolo
S.K. Nohejbal Hlavenec „C“ 3:4 Hrdlořezy Důl
NK Boseň 2:5 TJ Semčice „C“
Sokol Bradlec 5:2 Ranč Dobrovice
NK Bakov nad Jizerou -:- Sportovní areál Kolomuty
pořadí |
tým |
zápasy |
výhry |
prohry |
skóre |
body |
1. |
Hrdlořezy Důl |
10 |
9 |
1 |
44:25 |
18 |
2. |
TJ Semčice "C" |
10 |
8 |
2 |
42:28 |
16 |
3. |
RANČ Dobrovice |
10 |
6 |
4 |
38:32 |
12 |
4. |
NK Boseň |
10 |
5 |
5 |
37:32 |
10 |
5. |
Sportovní areál Kolomuty |
9 |
4 |
5 |
31:32 |
8 |
6. |
NK Bakov nad Jizerou |
9 |
4 |
5 |
34:29 |
8 |
7. |
TJ Sokol Bradlec |
10 |
2 |
8 |
20:49 |
4 |
8. |
S.K. Nohejbal Hlavenec "C" |
10 |
1 |
9 |
25:44 |
2 |
Za STK
Ďurček Josef