Okresní přebor 2017
pořadí | tým | zápasy | výhry | prohry | skóre | body |
1. | TJ Semčice "A" | 12 | 12 | 0 | 59:25 | 24 |
1. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště | 12 | 9 | 3 | 50:34 | 18 |
3. | TJ Plazy | 12 | 6 | 6 | 41:43 | 12 |
4. | Hrdlořezy Důl | 12 | 5 | 7 | 38:46 | 10 |
5. | Sokol Libáň | 12 | 4 | 8 | 43:40 | 8 |
6. | SK Jizerní Vtelno „B“ | 12 | 3 | 9 | 35:49 | 6 |
7. | S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ | 12 | 3 | 9 | 27:57 | 6 |
Oficiální hrací den je čtvrtek.
Oddíl TJ Plazy má hrací den pro svá domácí utkání úterý. Oddíly TJ Sokol Libáň a TJ Sokol Mn. Hradiště májí hrací den pro svá domácí utkání středu.
1.kolo_26.- 27.4.
volno -:- TJ Sokol Mn. Hradiště
S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 1:6 SK Jizerní Vtelno „B“
Hrdlořezy Důl 2:5 TJ Semčice „A“
Sokol Libáň 6:1 TJ Plazy
2.kolo_2.- 4.5.
SK Jizerní Vtelno „B“ -:- volno
S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 2:5 TJ Sokol Mn. Hradiště
TJ Plazy 3:4 Hrdlořezy Důl
TJ Semčice „A“ 4:3 Sokol Libáň
3.kolo_10.- 11.5.
volno -:- TJ Semčice „A“
S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 3:4 TJ Plazy
Hrdlořezy Důl 3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště
Sokol Libáň 2:5 SK Jizerní Vtelno „B“
4.kolo_17.- 18.5.
TJ Plazy -:- volno
TJ Semčice „A“ 5:2 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“
SK Jizerní Vtelno „B“ 5:2 Hrdlořezy Důl
TJ Sokol Mn. Hradiště 4:3 Sokol Libáň
5.kolo_23.-25.5.
volno -:- Sokol Libáň
S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 3:4 Hrdlořezy Důl
TJ Plazy 3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště
TJ Semčice „A“ 6:1 SK Jizerní Vtelno „B“
6.kolo_31.5. - 1.6.
Hrdlořezy Důl -:- volno
Sokol Libáň 6:1 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“
SK Jizerní Vtelno „B“ 3:4 TJ Plazy
TJ Sokol Mn. Hradiště 2:5 TJ Semčice „A“
7.kolo_6.-8.6.
volno -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“
Hrdlořezy Důl 4:3 Sokol Libáň
TJ Plazy 2:5 TJ Semčice „A“
SK Jizerní Vtelno „B“ 1:6 TJ Sokol Mn. Hradiště
8.kolo_13.- 15.6.
TJ Sokol Mn. Hradiště -:- volno
SK Jizerní Vtelno „B“ 3:4 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“
TJ Semčice „A“ 5:2 Hrdlořezy Důl
TJ Plazy 4:3 Sokol Libáň
9.kolo_21.- 22.6.
volno -:- SK Jizerní Vtelno „B“
TJ Sokol Mn. Hradiště“ 6:1 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“
Hrdlořezy Důl 5:2 TJ Plazy
Sokol Libáň 3:4 TJ Semčice „A“
10.kolo_27.- 29.6.
TJ Semčice „A“ -:- volno
TJ Plazy 5:2 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“
TJ Sokol Mn. Hradiště 5:2 Hrdlořezy Důl
SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 Sokol Libáň
11.kolo_30.- 31.8.
volno -:- TJ Plazy
S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 0:7 TJ Semčice „A“
Hrdlořezy Důl 4:3 SK Jizerní Vtelno „B“
Sokol Libáň 3:4 TJ Sokol Mn. Hradiště
12.kolo_6.- 7.9. od 16:00 hod.
Sokol Libáň -:- volno
Hrdlořezy Důl 3:4 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“
TJ Sokol Mn. Hradiště 3:4 TJ Plazy
SK Jizerní Vtelno „B“ 2:5 TJ Semčice „A“
13.kolo_12.-14.9. od 16:00 hod.
volno -:- Hrdlořezy Důl
S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 4:3 Sokol Libáň
TJ Plazy 6:1 SK Jizerní Vtelno „B“
TJ Semčice „A“ 4:3 TJ Sokol Mn. Hradiště
14.kolo_20.- 21.9. od 16:00 hod.
S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- volno
Sokol Libáň 4:3 Hrdlořezy Důl
TJ Semčice „A“ 4:3 TJ Plazy
TJ Sokol Mn. Hradiště 4:3 SK Jizerní Vtelno "B"